دریغ از یک تشکر؟!

دریغ از یک تشکر؟!

دکترعبدالحسین مختاباد هنرمند شهیر موسیقی کشورمان ایران عزیز برای اولین بار نشان طلای رقابت‌های سال ۲۰۲۰ جایزه موزیک جهانی را برای کشورمان به ارمغان آورد و افتخاری دیگر بر ویترین افتخارات موسیقی ایران اضافه نمود.
استاد عبدالحسین مختاباد در این دوره از مسابقات موزیک جهانی با اثر از شرم در حجاب حضور یافت و نشان طلا را در رقابت با بزرگان موسیقی کشورهای مختلف جهان همچون ایتالیا، امریکا، بریتانیا و..بدست آورد.
حداقل انتظار از ریاست محترم جمهور و خانه موسیقی این بود که به پاس این موفقیت به نحو شایسته ای از این خواننده و آهنگساز برجسته مازندران و کشورعزیزمان تقدیر و تشکر نماید، زیرا تریبون هنر جهانی است و مخاطبانش نیز اهل خرد و اندیشه اما ظاهراً این موفقیت جناب مختاباد برای برخی افراد و جریانات مسئول خوشایند نبود و به همین دلیل با سکوت از کنار آن گذشتند. این فرصت می توانست پاسخ به بدخواهانی باشد که می خواهند چهره فرهنگی و هنری کشورمان را در جهان مخدوش و آن را مخالف هنر و موسیقی و فرهنگ و ادب نشان دهند . هنرمندانی که تمام قد از دولت حمایت کردند و حقشان این نیست که آثار و افتخاراتشان نادیده انگاشته شود.
کاش اندکی تدبیر و خرد ورزی در نزد برخی از مسئولین ما به ویژه تیم فرهنگی و هنری رئیس جمهور بکارگرفته شود تا هنر وهنرمندان با دلگرمی به خلق آثار فاخر بپردازند.
مرید پیر مغانم ز من مرنج ای شیخ
چرا که وعده تو‌کردی و او بجا آورد
حافظ