افشاگری مستخدم خانه نتانیاهو درباره سارا نتانیاهو

افشاگری مستخدم خانه نتانیاهو درباره سارا نتانیاهو

«سیلوی» مستخدم سابق خانه نتانیاهو که یک ماه پیش آنجا را ترک کرد گفت: سارا، همسر بنیامین نتانیاهو از نظر روانی سالم نیست.

او در گفت‌وگو با یک روزنامه اسرائیلی اظهار داشت: در خانه نتانیاهو با او خشن رفتار شده و کار به جایی رسیده که زن نتانیاهو او را با اتوی داغ تهدید کرده‌ است. سیلوی روز سه شنبه در گفت‌وگو با رادیو رژیم‌صهیونیستی گفت: آرزو می‌کنم بلایی که سارا نتانیاهو در این پنج ماه سرم آورد سر هیچ‌کس نیاید، در جهنم بودم، عذاب کشیدم، می‌توانی بگویی دروغ می‌گویم، اما من باید آنچه در قلبم است افشا کنم. اوضاع دشواری بود، من یک وضعیت بد روانی را پشت سر گذاشتم، سارا به من اجازه نمی‌داد، از خانه بیرون بروم یا با دوستانم صحبت کنم و از سوی دیگر من نمی‌توانستم کارم را ترک کنم، زیرا یک زن تنها هستم و نیاز داشتم هزینه روزانه‌ام را به ‌دست‌ بیاورم. وقتی کار دیگری پیدا کردم، خانه‌اش را ترک کردم.

مستخدم سابق نگفت که آیا قصد دارد از همسر نتانیاهو شکایت کند یا نه. این نخستین‌ بار نیست که یکی از خدمتکاران و مستخدمین همسر نتانیاهو او را به بدرفتاری متهم می‌کنند. خشونت طلبی و تندمزاجی سارا نتانیاهو همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی موضوع تازه‌ای نیست پیش از این نیز «شیرا ریون» خدمتکار سابق خانه نتانیاهو گفته بود همسر نتانیاهو او را به غل و زنجیر کشیده است.

البته سارا نتانیاهو همه این اتهامات را رد کرد و آن را دروغ خواند. او ادعا می‌کند مستخدمین خانه اش علیه او نقشه کشیده اند و گفت: وقتی کارمان را خوب انجام ندهیم، آسان‌ترین کار این است که از سارا نتانیاهو شکایت کنیم. امروز من از همه مستخدمین خانه‌ام می‌ترسم و نمی‌دانم اگر به او بگویم صبح بخیر، او چه‌ خواهد گفت!

ریون که از سارا نتانیاهو غرامت ۶۴ هزار دلاری طلب کرده افشا کرد حتی وقتی خودش یا بچه‌هایش بیمار می‌شدند، سارا نتانیاهو به او مرخصی نمی‌داد.